Anasayfa / Ehliyet Haberleri / Direksiyon Dersi Fiyatları

Direksiyon Dersi Fiyatları

İşinde uzman binlerce kişiye, on binlerce saat vermiş uzman hocalardan direksiyon dersi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2018 direksiyon dersi fiyatları hakkında bilgi sahibi olacaksanız fakat daha öncesinde eğitim saatleri, nasıl randevu alınır, kaç saate trafiğe çıkabilecek seviyeye gelebileceğiniz hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Hangi Saat Aralığında Direksiyon Dersi Alabilirsiniz?

Direksiyon eğitim saatleri sizinle yapılacak görüşmelerin sonucunda kararlanır. Eğer kendinize güveniyorsanız trafiğin en yoğun olduğu saatleri seçerek daha hızlı bir şekilde pratik kazanabilirsiniz. Eğer kendinize güvenmiyorsanız seçeceğiniz saatler haftanın yoğun olmayan günleri ve saatleri olmalıdır.

Hafta içi Sabah 9.00’dan başlayarak akşam 18.00’a kadar rahatlık eğitim alabilirsiniz. 2018 direksiyon dersi fiyatları tarifelerimiz saat aralıklarına ve günlere göre değişiklik göstermez. Kaliteli hizmet, sabit fiyat anlayışıyla hizmet veririz.

Hafta sonlara biraz daha esnek bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hafta sonları saatlerimiz ise 8:00’dan 22.30’a kadar uzanabiliyor.

Direksiyon Dersi İçin Nasıl Randevu Alabilirim?

Hangi gün uygunuz? Hafta içleri, hafta sonlar, pazartesiler, çarşambalar, günlerin bizim için bir önemi yoktur. Her şeyden önce sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak gelir fakat randevuların yazılabilmesi için önceden arayarak ya da birkaç önceden ofisimizi ziyaret ederek bir çizelge hazırlamamız hizmet sunmamız açısından daha iyi olacaktır. Eğitim süresi belirlendikten sonra ödemelerinizi Kredi kartı, nakit, EFT, Havale yöntemleri ile yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanımız bulunmaktadır.

Eğitimler Nerede Yapılmakta?

Eğitimler müşterilerimizin istediğine göre belirleniyor olsa da birkaç önerimiz var. İlk başta hiç direksiyon tecrübeniz yoksa trafiğin daha az yoğun olduğu alanlardan başlayarak, seviyeyi zorlaştırabiliriz. Daha sonra ehliyet sınavın yapılacak olduğu güzergahlardan ilerleyip parkura sizi hazır hale getirebiliriz. Bu sayede direksiyon sınavında hiç zorlanmadan başarıyla tamamlayabilecek seviyeye kısa bir süre içinde gelebilirsiniz. Tercih tamamen sizin, kaliteli bir şekilde hizmet vermek ise bizim görevimiz.

Kaç Saate Trafiğe Çıkabilirim?

Müşterilerimizin bize en çok sorduğu sorulardan birisi de kaç saate trafiğe çıkabileceği yönünde. Oldukça halı bir soru bu lakin kesin bir cevap vermekte bir o kadar zor kişinin el ve göz koordinasyonun ne kadar geliştiği ile alakalı. Tüm kuralları yerine getirip, akan trafikte heyecanlanmada hareket edebilecek hale gelene kadar çalışmaları sürdürmeyi öneririz. Tüm bunlar ise ortalama olarak 20 – 15 saatlik bir ders dilimine tekabül ediyor.

Kendi Aracımda Eğitim Alabilir Miyim?

Bu sorunun cevabı elbette hayır çünkü ilk aşamada kurs hocamızın, sizin direksiyon da hangi seviye de olduğunuzu görmek zorunda olması. Biliyorsunuz ki kurs arabalarımızda, hocalar acil bir durum olduğunda müdahale edebiliyor. Kişisel arabalarınızda ise böyle bir sistem olmadığı için hem sizi, hem trafiği tehlikeye atıyor bu durum. Seviyeye bakıldıktan sonra elbette kendi aracınızda eğitim alabilirsiniz fakat ilk olarak kesinlikle kurs aracı ile başlamak zorundasınız.

2018 Direksiyon Dersi Fiyatları

2 Saat Otomatik – Düz Vites Direksiyon Dersi 90 TL
10 Ders Otomatik – Düz Vites Direk Dersi 900 TL

Hakkında Hoca

Check Also

2018 Ehliyet Sınavı Hazırlık Rehberi

2018 Ehliyet Sınavı Hazırlık Rehberi

2018 yılında yapılacak olan 4 Ağustos 2018 ehliyet sınav soruları MEB tarafından henüz sınav yapılmadı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir